شرکت خانه هوشمند

شرکت خانه هوشمند

شرکت خانه هوشمندReviewed by میرای on Feb 28Rating: 5.0شرکت خانه هوشمند - خانه هوشمند کرج - میرایشرکت خانه هوشمند کرج پشتیبانی خدمات خانه هوشمند 24 ساعته مشکلات برند های هوشمند چیست؟ بررسی سرور آنلاین خانه هوشمند شرکت خانه هوشمند میرای واقع در کرج با اف

اولین قدم در هوشمند سازی ساختمان انتخاب یک برند هوشمند سازی و سپس یک شرکت خانه هوشمند می باشد. ولی فرق برند با شرکت چیست؟ ادامه این مقاله را دنبال کنید…

مشکلات برند های هوشمند چیست؟

بسیاری از برند های خارجی با تاسیس یک پخش کننده اصلی و تعداد زیادی نمایندگی ( شرکت خانه هوشمند ) اقدام به فروش محصولات خود در ایران نموده اند. در بسیاری از موارد برند انتخاب شده برند مناسبی می باشد اما به علت اعطای غیر معقول نمایندگی به شرکت های غیر متخصص و عدم توانایی در پیاده سازی و برنامه نویسی سیستم هوشمند مشکلات عدیده ای در نحوه عملکرد این سیستم به وجود آمده است.

شرکت خانه هوشمند کرج

خانه هوشمند کرج

در بسیاری از موارد نیز شرکت خانه هوشمند ( شرکت های متفرقه ) با استفاده از ترفند هایی غیر قابل اجرا به شکل بلند مدت در ساختمان ها اقدام به بزرگنمایی امکانات برند خود می کنند از طرفی دیگر مشتری ها عموما تخصص تشخیص این ترفند ها را نداشته و حتما می بایست قبل از انتخاب برند با تمامی برند های بازار مشاوره انجام داده و سپس برند برتر را انتخاب کنند.

شرکت خانه هوشمند میرای واقع در کرج با افتخار بهترین خدمات در خصوص انجام پروژه های خانه هوشمند در کرج و آموزش هوشمند سازی ساختمان در این اسان را خدمت علاقه مندان عزیز ارائه می کند.

شرکت خانه هوشمند

شرکت خانه هوشمند

شرکت خانه هوشمند

یک شرکت خانه هوشمند می بایست در میان کارکنان خود حداقل یک نفر متخصص الکترونیک یک نفر متخصص نرم افزار و یک نفر متخصص برق ساختمان داشته باشد. در بسیاری از موارد این شرکت ها شما را به شوروم خود دعوت کرده و سیستم از قبل برنامه نویسی شده هوشمند را به شما معرفی می کنند حتما در اینگونه موارد از مسئولان آن شرکت بخواهید کمی برنامه را به دلخواه شما تغییر دهد تا از توانایی آنها در پیاده سازی مطمئن شوید.


 

بررسی سرور آنلاین خانه هوشمند

شرکت خانه هوشمند

مشکل دیگری که اغلب به آن بر می خورند استفاده از سیستم local ( محلی ) برای کنترل تردد منزل در تلفن همراه شما می باشد به بیان ساده تر در محیطی به ابعاد حداکثر 1000 متر مربع در تلفن همراه شما همه چیز درست به نظر می رسد اما به محض خروج از منطقه local این سیستم قطع خواهد شد. در این موارد حتما از شرکت خانه هوشمند طرف قرار داد خود بخواهید تا اگر سرور آنلاین دارد به شما ارائه دهد.


 

عمر محصولات در برند های خارجی

شرکت خانه هوشمند

مشکل اساسی کمتر بررسی شده در برند های خارجی عمر محصولات می باشد. قطعات الکترونیکی هرچقدر هم با کیفیت باشند روزی عمر آنها به اتمام می رسد. لذا سیستم خانه هوشمند ی که انتخاب می کنید حتما می بایست تدابیری در زمینه کنترل دستی تجهیزات بدون نیاز به نرم افزار و به شکل سنتی اندیشیده باشد تا در زمان بوجود آمدن مشکل کاربر خود بتواند از پس مشکلات احتمالی بر بیاید.


 

پشتیبانی خدمات خانه هوشمند

یکی دیگر از مشکلات بسیار جدی در این سیستم ها پشتیبانی 24 ساعته می باشد که در زمان بوجود آمدن مشکل، آن را بدون نیاز به حضور در محل برطرف کند در زمان نوشتن این مقاله هیچ شرکتی جز هوشمند سازی ساختمان میرای این قابلیت را ندارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =