هوشمند سازی ساختمان تجاری

هوشمندسازی ساختمان تجاری

هوشمند سازی ساختمان در مجتمع های تجاری و مسکونی مزیت های متفاوتی ایجاد می کنند. در مجتمع های مسکونی سنسور های هوشمند مصرف انرژی را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهند.

مزیت های هوشمندسازی در ساختمان تجاری

این سنسور ها با کنترل درب های تردد و سیستم های سرمایشی و گرمایشی از هدر رفت انرژی جلوگیری کرده و هنگام مصرف بیش از اندازه‌ به مدیران مربوطه اخطار می دهند.

از طرف دیگر سیستم مدیریت هوشمند وظیفه اعلام دوره ای بازدید ها از تاسیسات مجتمع را نسبت به میزان مصرف انها به عهده خواهد داشت.

سیستم امنیتی هوشمند ساختمان تجاری

در این میان سیستم های امنیتی خودکار که در هنگام وجود خطر به عنوان مثال نشت گاز مستقیما خطر را رفع کرده یعنی شیر برقی گاز را بسته و محل نشتی را گزارش خواهد داد و یا به هنگام اتصال برق، برق محل مربوطه را قطع کرده و گزارشات لازم ارسال خواهد شد. در یک جمله بهترین، دقیقترین و مدرن ترین مدیریت را از این سیستم می توان انتظار داشت.

زیبایی ساختمان تجاری هوشمند

شاید تا به حال متوجه شده اید بعضی مجتمع های تجاری از سیستم نورپردازی ویژه ای استفاده کرده اند که با سیستم موسیقی هماهنگ بوده و نسبت به نوع مناسبت روز موسیقی مورد نظر و نورپردازی ویژه ان نظر مشتریان را به سمت خود جلب می کند. سیستم هوشمند تمایز قابل تفکیک ملموسی را از نظر زیبایی نسبت به نوع سنتی ایجاد خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =