پنل مین
پنل دیواری هوشمندReviewed by Admin on Dec 19Rating:

پنل دیواری هوشمند میرای دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشد که در زیر به بررسی اجمالی آنها خواهیم پرداخت.

صفحه اول پنل لمسی

هنگام روشن شدن سیستم هوشمند میرای صفحه اول پنل میرای مشاهده می شود.

این صفحه را در شکل زیر مشاهده می کنید. در این صفحه می توانید زیر صفحه های متفاوتی با عکس و یا آیکون های مورد دلخواه خود ایجاد کنید.

در پنل دیواری هوشمند میرای به دو شکل می توانید به صفحات مختلف بروید روش اول لمس صفحه ایجاد شده و روش دوم کشوی سمت چپ تصویر می باشند.

پنل هوشمند میرای دارای 6 تم متفاوت با رنگ بندی های مختلف است که می توانید نسبت به دکوراسیون منزل خود یکی از این تم ها را انتخاب کنید.

هوشمند سازی منزل به سبک میرای

خانه خود را به متخصصان میرای بسپارید تا با بکار گیری علم روز و تکنولوژی برتر و با مناسب ترین هزینه، سیستم هوشمند را در منزل شما پیاده سازی کنند. برای کسب هر گونه مشاوره بصورت کاملا رایگان، پشتیبانی وب سایت پاسخ گوی شما خواهد بود.

به شکل استاندارد در صفحه اول پنل هوشمند، پنل اصلی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، مد های مختلف هوشمند، سرگرمی، کنترل تجهیزات بی سیم، وضعت آب و هوا و اطلاعات نجومی و صفحه سیستم امنیتی تعریف می شود.

پنل دیواری هوشمند

پنل دیواری هوشمند

صفحه پنل اصلی هوشمند

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید تجهیزات مختلف منزل در بخش های متفاوت قابل کنترل و نمایش است، استفاده از رنگ بندی های متفاوت، آیکون، عکس و.. زیبایی بی نظیری به این صفحه بخشیده است

سناریو هوشمند متداول:

پر مصرف ترین سناریو در هوشمند سازی ساختمان می باشد، هر شخصی هنگام حضوردر منزل روشنایی های خاصی را به همراه تجهیزات مختلف روشن و خاموش می کند این سناریو تمامی تصمیمات متداول را برای شما میگیرد و اتوماسیون مورد نظر را اجرا می کند.

سناریو هوشمند خروج از منزل :

این سناریو هوشمند تمامی تجهیزات برقی منزل را به جز یک روشنایی به مدت محدود برای خروج شما از منزل خاموش می کند و اتوماتیک سیستم امنیتی را روشن می سازد.

سناریو هوشمند روشنایی:

کلیه روشنایی های هوشمند شما را روشن و یا خاموش می نماید.

پنل مین

صفحه سرمایش و گرمایش هوشمند

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، تمامی تجهیزات سرمایش و گرمایش هوشمند قابل کنترل و اتومات سازی است.

صفحه سرمایش و گرمایش هوشمند

صفحه سرمایش و گرمایش هوشمند

صفحه مد های متداول هوشمند

در شکل زیر متداول ترین روش های کنترل روشنایی به شکل سناریو های هوشمند مختلف تعریف شده است. این سناریو می تواند شامل سناریو هوشمند تماشای تلویزیون، صرف شام، مهمان و… باشد.

صفحه مد های هوشمند

صفحه مد های هوشمند

صفحه هوشمند سرگرمی

این صفحه یکی از جذاب ترین صفحات سیستم هوشمند میرای است در این صفحه می تواند از سایت های مختلف مورد نظر شما استفاده کرده و اطلاعات مورد نظر شما را دریافت و در پنل هوشمند میرای به نمایش گذاشت.

صفحه سرگرمی پنل میرای

صفحه سرگرمی پنل میرای

صفحه هوشمند سازی تجهیزات بی سیم

کلیه تجهیزات بی سیم از جمله تلویزیون را می توان در این صفحه کنترل نمود این صفحه نیاز به استفاده از ریموت کنترل های مختلف را از میان بر خواهد داشت و کلیه تجهیزات بی سیم منزل هوشمند شما از این صفحه قابل کنترل خواهد بود

صفحه هوشمند سازی تجهیزات بی سیم

صفحه هوشمند سازی تجهیزات بی سیم

صفحه نمایش آب و هوا

در این صفحه بسیاری از اطلاعات مفید را می توان به صورت هوشمند به نمودار هایی تبدیل نموده و در پنل هوشمند به نمایش در آورد به عنوان مثال در عکس زیر دمای هوا نسبت به زمان به شکل هوشمند نمایش داده شده است.

صفحه آب و هوا

صفحه سیستم امنیتی هوشمند

در این صفحه هنگام خروج از منزل هوشمند خود می توانید آب و گاز را از مرکز بسته و سیستم امنیتی خود را فعال کنید، هوشمند سازی و اتوماسیون تجهیزات برقی منزل هنگام عدم حضور شما در این بخش تعریف خواهد شد. فعال و غیر فعال نمودن پمپ و بخاری آکواریوم در زمان های خاص و… از جمله این اتوماسیون ها است.

توسط این سیستم امنیتی هنگام ورود غیر مجاز به شما ایمیل ، ناتیفیکیشن نرم افزار هوشمند میرای و یا حتی در تلگرام شما پیام اطلاع رسانی خواهد آمد.

تاچ پنل هوشمند میرای

تاچ پنل هوشمند میرای

تنهای 2 میلیمتر فاصله با دیوار